Телесеріал "Гра престолів" (Game of Thrones) став володарем телевізійної премії Emmy в головній категорії - "Найкращий драматичний серіал". Про це оголошено за підсумками 70-ї церемонії вручення цієї нагороди. Її присуджують за найкращі роботи минулого телесезону. Нагородження пройшло в понеділок, 17 вересня, в Лос-Анджелесі.
У головній категорії також були представлені серіали "Корона" (The Crown), "Американці" (The Americans), "Це ми" (This Is Us), "Дуже дивні справи" (Stranger Things), "Світ Дикого Заходу" (Westworld ), "Розповідь служниці" (The Handmaid's Tale).
"Гра престолів" була висунута цього разу в семи номінаціях, однак у підсумку здобула перемогу лише у двох з них. Крім основної категорії, статуетка також дісталася акторові Пітеру Дінклейджу за найкращу чоловічу роль другого плану в драматичному серіалі.
У категорії "Найкращий актор у драматичному серіалі" переміг Меттью Різ ("Американці"). Йому вдалося обійти Джейсона Бейтмана ("Озарк"), Стерлінга Брауна ("Це ми"), Еда Гарріса ("Світ Дикого Заходу"), Майло Вентімілью ("Це ми") і Джеффрі Райта ("Світ Дикого Заходу").
У жіночій категорії премія дісталася британці Клер Фой, яка зіграла головну роль у "Короні". Вона здобула перемогу над Тетяною Маслані ("Темне дитя", Orphan Black), Елізабет Мосс ("Розповідь служниці"), Сандрою О ("Вбиваючи Єву", Killing Eve), Кері Рассел ("Американці") і Еван Рейчел Вуд ("Світ Дикого Заходу").
Найкращим комедійним серіалом назвали "Дивну місіс Мейзел" (The Marvelous Mrs. Maisel). У цій категорії протистояли "Атланта" (Atlanta), "Баррі" (Barry), "Чорна комедія" (Black-ish), "Блиск" (GLOW), "Стримай свій ентузіазм" (Curb Your Enthusiasm), "Силіконова долина "(Silicon Valley), "Непохитна Кіммі Шмідт"(Unbreakable Kimmy Schmidt).
Найкращим актором у комедійному серіалі став Білл Хейдер ("Баррі"), актрисою - Рейчел Броснахен ("Дивовижна місіс Мейзел").
У номінації "Найкращий актор у міні-серіалі або телефільмі" "Еммі" дісталася Даррену Кріссі ("Американська історія злочинів", American Crime Story), який обійшов таких зірок, як Антоніо Бандерас і Бенедикт Камбербетч. Найкращим міні-серіалом визнано також "Американську історію злочинів".