>

Українка Саладуха завоювала бронзу в потрійному стрибку на чемпіонаті Європи

35-річна спортсменка взяла першу медаль на міжнародній арені з 2014 року.

Ольга Саладуха

Українська легкоатлетка Ольга Саладуха стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи з легкої атлетики в приміщенні, що відбувається в Глазго.

Як повідомляє Sportarena, українка виборола третє місце в потрійному стрибку, показавши результат 14.47 метра. Для 35-річної Саладуха ця медаль стала першою міжнародною з 2014 року.

Ще одна українка Ганна Красуцька показала 8-й результат, зробивши стрибок на 13.95 метра.

Перше місце в потрійному стрибку посіла іспанка Анна Пелетьєро (14.73), а другий рядок зайняла представниця Греції Параскеві Папахрісту (14.50).

Це друга медаль України в рамках змагання. Першу вчора завоював Андрій Проценко, який узяв срібло зі стрибків у висоту.

Чемпіонат Європи з легкої атлетики в приміщенні проводиться 1-3 березня в Шотландії.