ГоловнаПолітика

Дніпропетровська ОДА завершила будівництво спорткомплексу в смт Слобожанське, - Резніченко

У новій будівлі є конференц-зал, номери для проживання спортсменів, які приїжджають на змагання.

«Завершили будівництво великого спортивного комплексу в смт Слобожанське (розташоване поруч з містом Дніпро – Ред.). Побудований «з нуля» приблизно за один рік», - повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко  у своєму Facebook.

Фото: прес-служба

Він розповів, що всередині спорткомплексу розташовано великий зал для міні-футболу, баскетболу, волейболу, гандболу та тенісу, а також тренажерний зал.

Фото: прес-служба

У новій будівлі є конференц-зал, номери для проживання спортсменів, які приїжджають на змагання, зал бойових видів спорту, зал для фітнесу, сауна, більярдний зал і кафетерій.

Фото: прес-служба

Фото: прес-служба

Резніченко також повідомив, що поряд зі спорткомплексом будують басейн на 25 метрів.

Усього Дніпропетровська ОДА будує 20 таких комплексів по всій області.

Фото: прес-служба

Фото: прес-служба

Нагадаємо, що раніше зусиллями Дніпропетровської ОДА в Слобожанському збудували дитячий садок на 220 місць, який у вересні 2016 року відкривав президент України Петро Порошенко. Цей садочок став першим в Україні, який місцева влада звела «з нуля» за всі роки Незалежності.

Крім того, тут звели новий житловий 9-поверховий будинок для жителів Слобожанської ОТГ, які перебувають у черзі на отримання житла.

«Обласна адміністрація вкладає гроші в розвиток інфраструктури області та територіальних громад. Наш бюджет розвитку сягнув рекордних 3,5 млрд гривень. І все це стало можливим завдяки децентралізації влади, яку три роки тому ініціював  президент Петро Порошенко. Головне для нас - реалізувати поставлені ним завдання і показати людям, що зміни на краще можливі і реальні», - сказав Резніченко.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram