ГоловнаПолітика

«Загальнообласне розуміння руху – оновлення системи охорони здоров’я», - Олександр Кушнір Актуально

У цьому році в Миколаївській області планується закупити ще 12 "швидких".

«Загальнообласне розуміння руху – оновлення системи охорони здоров’я», - Олександр Кушнір
Александр Кушнир (слева)

Головою Миколаївської обласної державної адміністрації Олексієм Савченком розвиток медицини в регіоні визначено одним із пріоритетних напрямків. Ця позиція підтримана і депутатським корпусом обласної ради. Так, зараз оновлюється автопарк «швидких», будуються амбулаторії, закуповується нове сучасне медичне обладнання. Наразі ми також маємо проект реконструкції радіологічного корпусу і закупівлі обладнання в онколікарню.

Про це повідомив заступник голови ОДА Олександр Кушнір під час інтерв’ю на одному з місцевих телеканалів.

«Є розуміння наше загальнообласне – це оновлення системи охорони здоров’я. Ми уже розпочали робити зміни, які роками ніхто не робив. Головою обладміністрації Олексієм Савченком спільно з депутатами було визначено один з конкретних напрямків – це оновлення «швидких». Цього року ми плануємо, що у нас буде їх ще 12, і наступного - я сподіваюсь, що ми продовжимо цю роботу, бо у нас відсотків на 50 цей парк був зношений, але зараз з’явились ресурси, з’явились кошти на місцях, і ми самі визначаємо куди рухатись», - прокоментував Олександр Кушнір.

Заступник голови ОДА наголосив, що вперше за багато років обласна влада системно підійшла до вирішення питання Обласного онкологічного диспансеру.

«Ми минулого року відпрацьовували питання. Ми не виводили це в публічну площину, щоб ніхто не займався маніпуляціями. І от зараз ми маємо на виході проект реконструкції радіологічного відділення та придбання туди нового сучасного обладнання. Як і до будь-якого питання, ми підійшли до вирішення цієї проблеми системно, щоб громада знала, що в найближчі роки це буде зроблено. Ця проблема є, і вона стосується всієї громади, але на жаль, раніше не було достатніх ресурсів, щоб туди направити», - прокоментував Олександр Кушнір.

За його словами, вже в наступному році може розпочатися реалізація вищевказаного проекту і в найближчі роки Миколаївщина може отримати сучасне радіологічне відділення, яке буде відповідати усім нормам.

Зазначимо, що розвиток медичної галузі також став предметом обговорення рад регіонального розвитку у районах та громадах області. Проекти ремонту, реконструкції, оновлення матеріально-технічної бази медичних закладів мають стати пріоритетними для виконання. Нагадаємо, що всі громади Миколаївщини активно працюють над розробкою перспективного плану розвитку регіону на 2019-2021 роки. Після проведеної за дорученням Президента України Петра Порошенка обласної Ради регіонального розвитку, під час якої голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко окреслив основні завдання на найближчі місяці, засідання аналогічних рад вже відбулися у всіх районах області.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram