Спецтема
Евро 2012

Збірна України попрощалася з Євро-2012

Українці стали третіми в груповому турнірі.

Тільки перемога над Англією дозволяла Україні пробитися до чвертьфіналу. І, на жаль, не можна сказати, що наші гравці були так близько до цього. Рівна загалом гра в першому таймі вилилася в проміжні 0:0.

А в другій 45-хвилинці англійці швиденько влаштували гол у ворота нашої команди: після навісу / прострілу з флангу всі захисники нашої команди пролетіли повз м'яч, а реакції Андрія П'ятова вистачило тільки на те, щоб винести м'яч із стрічки воріт. Але - прямо на голову Вейну Руні. Форварду МЮ складно було не потрапити по м'ячу - 1:0.

Україна повинна була зрівнювати рахунок: Девіч, опинившись на ударній позиції, пробив, але не дуже сильно, і Тері встиг винести м'яч із воріт. Те, що м'яч таки перетнув лінію воріт, не помітив ані лайнсмен, ані додатковий суддя, який стояв поблизу центру подій.

Після цього радше англійці могли збільшити свою перевагу, ніж українці зрівняти рахунок. У підсумку - 0:1.

А в іншому матчі нашої групи шведи обіграли Францію 2:0.

Підсумкове становище в групі: Англія - 7 очків, Франція - 4, Україна - 3, Швеція - 3.