ГлавнаяБлогиБлог Олега Ляшка
Спецтема
Выборы в Киеве

Кличко зрадив киян

Віталій Кличко не братиме участь у мерських виборах, але ще не визначився як це він пояснить виборцям.

Я вважаю заяву партії "УДАР", яка має намір оприлюднити свою позицію по виборам київського міського голови після оголошення дати проведення цих виборів - блефом.

Фото: Макс Левин

Незалежно від того, коли відбудуться вибори - влітку, восени чи навесні - треба йти і боротися з бандою, яка сьогодні дерибанить Київ. Кличко злякався йти в мери Києва. Я щиро поважаю Віталія як сильного спортсмена, але як політик він слабкий і не самостійний. Він продав Київ Партії регіонів, не знайшовши у собі сили боротися.

В мери Києва він не йде, а веде партію у Верховну Раду. Якщо Кличко вдасться провести фракцію, то особисто в більшість з ПР він, мабуть, не піде, але проведе під брендом свого імені багато потенційних тушок.

Вони, заплативши Кличку за місце у списку, захочуть швидко повернути собі витрати, тож підуть у коаліцію з бандою. Цікаво, чи не соромно Кличку перед киянам, яких він обдурив? Ще зовсім нещодавно Віталій казав, що будь-який кандидат в мери, крім нього, начебто працює на владу. Як виявилося, на неї працює якраз Кличко. Так, як він сьогодні здав регіоналам Київ, так він завтра здасть їм Україну, якщо матиме фракцію у парламенті. Він показав, яким є насправді.

Я ж не здаюсь і йду до кінця - йду в мери Києва, здобуду перемогу і наведу лад у нашій столиці.

Ми звільнимо Київ від Попова, а Україну - від Януковича!

Олег Ляшко Олег Ляшко , Народний депутат України, лідер Радикальної партії
Читайте главные новости LB.ua в социальных сетях Facebook и Twitter