Так, відповідаючи на питання: «У цілому все, що відбувається на сьогоднішній день у місті Києві, іде в правильному чи неправильному напрямі?», одразу після Євромайдану, в березні 2014 року 68,3% мешканців столиці вважали, що влада обрала правильний напрям, і лише 13,8% визначили напрям як негативний. Як бачимо, сподівання та очікування громадян були надзвичайно високими.
Вже у 2015 році ця тенденція почала помітно змінюватися. Так, у жовтні 2015-го кількість киян, які вважали, що в цілому все, що відбувається у місті Києві, іде у правильному напрямку суттєво знизилась, і склала лише 29,3%. При цьому, кількість киян, які визначили напрям як неправильний збільшилась з 13,8% до 50,4%. Кількість киян, яким було важко визначитись, в зазначений період зросла і склала 20,3%.
За наступний рік результати підтвердили цю тенденцію. Станом на листопад 2016 року кількість киян, які вважають, що в цілому все, що відбувається на сьогоднішній день у місті Києві, іде в правильному напрямі, зменшилась до 22,4%, а кількість прихильників «неправильності шляху», по я кому веде Україну влада, зросла до 57,4%.
Отож, соціологія промовисто показує, що влада повинна або повернутися на правильний шлях, або вона буде змінена на ту, що буде відповідати вимогам більшості киян.