Мессі ледь не побився з ексфорвардом "Шахтаря" після матчу-відбору на ЧС-2022

Між гравцями збірних Аргентини та Болівії сталася сутичка.

Ліонель Мессі

За океаном відбулись відбіркові матчі до Чемпіонату світу-2022.

Зокрема, у другому турі кваліфікації в Південній Америці в Ла-Пасі на Estadio Hernando Siles збірна Болівії приймала дворазових чемпіонів світу збірну Аргентини.

Ігри на високогір'ї (столиця Болівії знаходиться на андском плато Альтіплано на висоті понад 3500 метрів над рівнем моря) завжди доставляють проблеми для приїжджих команд. До розрядженому повітрю неможливо відразу адаптуватися.

З подібною проблемою зіткнулися і гравці збірної Аргентини, які першими і пропустили в цьому матчі - відзначився ексфутболіст донецького "Шахтаря" Марсело Морено - 1:0.

Аргентинцям вдалося зрівняти рахунок завдяки казусному епізоду на останній хвилині першого тайму - 1:1.

Гостям вдалося забити переможний м'яч на 79-й хвилині завдяки влучному пострілу Хоакіна Корреа - 1:2.

Додамо, що матч ряснів жорсткими, а іноді і грубими діями гравців обох команд.

І не дивно, що вже після фінального свистка на полі почалася бійка, в якій одними з головних учасників були капітан аргентинців Ліонель Мессі, а також автор єдиного гола у складі господарів Морено, слова якого, мабуть, і розлютили Лео.

Крім того, Ліонель вступив у перепалку з тренером з фізпідготовки суперника, почувши його репліку на свою адресу. В трансляції не було чутно, що сказав капітан аргентинців, однак, як повідомляє аргентинський ресурс Ole, він вигукнув наступне: "Що з тобою не так, лисий? Чого ти розкричався? Відвали і не докопувайся до мене!"

Відзначимо, що після двох турів 100-відсотковий результат мають дві збірні - Аргентини і Бразилії.