>

ПСЖ здобув у чемпіонаті чергову перемогу, в т.ч. завдяки епічному автоголу гравця "Ліона"

Парижани впевнено очолюють чемпіонат Франції.

Фернандо Марсал

У рамках 24-го туру французької Ліги 1 чемпіон і лідер поточного розіграшу "Парі Сен-Жермен" на домашньому "Парк де Пренс" здобув чергову перемогу над "Ліоном" - 4:2.

Найяскравішим моментом зустрічі став епізод з автоголом захисника гостей Фернандо Марсалом.

У самому дебюті другого тайму Кіліан Мбаппе організував атаку своєї команди, віддавши передачу на Юліана Дракслера в штрафний майданчик гостей.

Німець намагався трансформувати передачу француза в гольовий пас, але зробив це вкрай невдало.

Однак Юліану допомогли гравці "Ліона".

Поставив знак оклику в цій багатоходовій комбінації саме Марсал - з властивою бразильцям елегантністю вколотив м'яч у власні ворота.

Таким чином, рахунок у матчі став 3:0.

Примітно, що головний тренер Les Gones Руді Гарсія через 9 хвилин видалив Фернандо з поля.

Безсумнівно, цей автогол потрапить у номінацію на найкращий автогол року.