>

Роналду забив, "Ювентус" програв - рідкісне поєднання фактів у Серії А

"Верона" виявилася негостинною до туринців.

Криштиану Роналду

У 23-му турі Серії А чинний чемпіон і лідер цього сезону - "Ювентус" грав у Вероні з однойменним клубом.

Виїзд на батьківщину Джульєтти виявився нещасливим для підопічних Мауріціо Саррі - туринці програли 1:2.

Матч вийшов гарячим з великою кількістю небезпечних моментів біля обох воріт.

Рахунок відкрив у середині другого тайму Кріштіану Роналду, який буквально статично поклав м'яч у нижній кут воріт.

До честі господарів, вони не запанікували, а почали робити спроби відігратися. Причому не панічні, а дуже грамотні і спокійні.

У підсумку "Верона" зусиллями Фабіо Боріні (76-та хвилина) і Джампаоло Пацціні (86-та, з пенальті) забила два голи і продовжила свою безпрограшну серію в чемпіонаті до 8 ігор.

Осічкою "Ювентуса" може скористатися "Інтер" і наздогнати "стару синьйору", якщо виграє сьогодні міланське дербі.