>

Малиновський приніс перемогу "Аталанті", отримавши другу найкращу оцінку за гру проти "Фіорентини"

Гравцеві збірної України знадобилося лише півгодини, щоб стати одним з героїв матчу.

"Аталанта" празднует победу

У рамках 23-го туру Серії А бергамська "Аталанта" у Флоренції зустрічалася з "Фіорентиною" і здобула вольову перемогу - 2:1.

Перший тайм на "Артеміо Франкі" завершився на користь господарів, завдяки точному удару Федеріко К'єзи.

Однак після перерви лише 4 хвилини знадобилося гостям, щоб зрівняти рахунок - 1:1.

Ще через 20 хвилин на полі з'явився  Руслан Малиновський, який став одним з героїв матчу.

На 72-й хвилині гравець збірної України прийняв м'яч метрів за 35 від воріт, трохи просунувся і завдав фірмового удару в кут воріт, встановивши остаточний рахунок у поєдинку.

За неповні півгодини, проведені на полі, Малиновського було визнано одним з найкращих у матчі - Руслан отримав у своїй команді другу найкращу оцінку від WhoScored - 7,7. Вищий бал отримав тільки його партнер по команді Йосип Ілічич - 7,8. Але словенець провів на полі всі 90 хвилин.

Завдяки цій перемозі і несподіваній осічці "Роми" в домашньому поєдинку проти "Болоньї" (2:3), La Dea закріпилися на 4-му місці в турнірній таблиці, випереджаючи римлян на 3 очки.