ГоловнаСпорт
Спецтема
Евро 2012

Не потрібно сплутувати політику і спорт, - експерт

Євро - це спортивний захід європейського рівня

Не потрібно сплутувати політику і спорт, - експерт
Фото: liga.net

Євро-2012 відкриває величезні можливості для України. Про це в коментарі Інституту Горшеніна заявив політолог Олександр Кава.

"Євро-2012 - це, по суті, відкривання України для іноземців. Це можливість розкрити потенціал країни, можливість підготувати інфраструктуру до більш-менш адекватного рівня. Це робота, яка виконана не тільки під Євро, а й на подальшу перспективу", - зазначив Олександр Кава.

На думку експерта, коли президент УЄФА Мішель Платіні заявив у Варшаві, що "завдяки Євро-2012 Україна зробила крок уперед на 30 років", він говорив про модернізацію інфраструктури України та про високу якість стадіонів і аеропортів у містах, які приймають чемпіонат.

Коли закінчиться Чемпіонат Європи, ми будемо нацією, яка ще на одну сходинку відбулася— Олександр Волков, народний депутат (ПР), президент Федерації баскетболу України

«А також про підготовку залізниці, тобто про запуск швидкісних поїздів у напрямку Київ-Львів, Київ-Харків і Київ-Донецьк. Це те, що було зроблено, і, дійсно, це був великий крок для залізниці. Звичайно, це не ті рівні швидкостей, які є в Європі на швидкісних напрямках, але порівняно з тим, що було, це справді дуже великий крок уперед", - вважає експерт.

Коментуючи велику кількість негативних публікацій у європейських ЗМІ про Євро в Україні, Олександр Кава зазначив: "Не треба сплутувати політику і спорт. Політика - це політика, а спорт - це спорт. І я не сплутував би ці поняття. Євро - це спортивний захід європейського рівня".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram