Окупанти вбили ударом по Павлограду 8-річну дитину. Кількість поранених зросла (оновлено)

Ворог атакував приватні будинки. 

Окупанти вбили ударом по Павлограду 8-річну дитину. Кількість поранених зросла (оновлено)
Росія атакувала Павлоград
Фото: Олександр Ганжа в Telegram

У Павлограді Дніпропетровської області Росія вбила 8-річну дівчинку. Ворог завдав удару вранці. 

Ще троє людей поранені. Про це повідомив голова ОВА Олександр Ганжа в Telegram. 

"Поранену 49-річну жінку госпіталізували. Її стан лікарі оцінюють як середньої тяжкості", – сказав він.

Реклама

Згодом стало відомо про ще двох потерпілих. Це 48-річний чоловік і жінка 74 років. Чоловік госпіталізований.

Удар спричинив загоряння двох приватних осель. Одна з них зруйнована. Загалом пошкоджені 10 приватних будинків.

Крім Павлограду, ворог атакував артилерією і дронами Нікопольський і Синельниківський райони. 

Під ударом були Нікополь, Червоногригорівська, Покровська, Мирівська та Марганецька громади. Понівечені підприємство, поштове відділення, приватні будинки і автомобіль. У Синельниківському районі противник завдав удару по Дубовиківській і Васильківській громадах. Пошкоджені спортивна школа та будівля, що не експлуатується. 

Реклама
Реклама