У Павлограді Дніпропетровської області Росія вбила 8-річну дівчинку. Ворог завдав удару вранці.
Ще троє людей поранені. Про це повідомив голова ОВА Олександр Ганжа в Telegram.
"Поранену 49-річну жінку госпіталізували. Її стан лікарі оцінюють як середньої тяжкості", – сказав він.
Згодом стало відомо про ще двох потерпілих. Це 48-річний чоловік і жінка 74 років. Чоловік госпіталізований.
Удар спричинив загоряння двох приватних осель. Одна з них зруйнована. Загалом пошкоджені 10 приватних будинків.
Крім Павлограду, ворог атакував артилерією і дронами Нікопольський і Синельниківський райони.
Під ударом були Нікополь, Червоногригорівська, Покровська, Мирівська та Марганецька громади. Понівечені підприємство, поштове відділення, приватні будинки і автомобіль. У Синельниківському районі противник завдав удару по Дубовиківській і Васильківській громадах. Пошкоджені спортивна школа та будівля, що не експлуатується.









