Після сильного дощу в Києві, який пройшов вночі 19 серпня, на вул.Антоновича біля станції метро "Олімпійська" просіло дорожнє покриття, рух транспорту на вулиці перекрито, рух в кварталі від перехрестя з вул. Жилянською до вулиці Фізкультури обмежено. Про це повідомляє УП.
Тим часом, в Київській міськадміністрації заявили, що заблокованих маршрутів транспорту в столиці немає. Про це повідомив заступник директора департаменту міського благоустрою КМДА Тарас Панча в коментарі телеканалу "112 Україна".
"Уже немає перекритих і заблокованих ділянок, всі ділянки розчищені. Зараз комунальні служби прибирають бруд, то що залишилося після води. Немає заблокованих маршрутів громадського транспорту, він рухається за звичайним графіком, жодних зупинок в зв'язку з цим нашестям води не відбулося. На цей момент все в нормі", - заявив Панчій.
Оновлення. "Київавтодор" планує відремонтувати вулицю Антоновича до 14:00 понеділка.
На сайті КМДА йдеться, що роботи були розпочаті о 2:00 ночі неділі й триватимуть усю ніч понеділка.
"Роботи триватимуть протягом усієї ночі. «Київавтодор» докладає максимум зусиль, щоб якомога швидше ліквідувати провал дорожнього покриття на вул. Антоновича й мінімізувати незручності для киян. Уже завтра, у середині дня, рух транспорту по вулиці Антоновича плануємо повністю відновити", - заявив глава "Київавтодору" Олександр Густелєв.
Він зазначив, що роботи з відновлення дорожнього покриття ускладнено великою кількістю інженерних комунікацій.
За словами Панчія, вночі в Києві найбільше затопило площу біля "Гуллівера" а також площу Перемоги біля цирку.
"У нас було дві критичні локації. Перша - це біля "Гуллівера". Також підтоплення сталося на проспекті Перемоги - там великий потік води йшов з бульвару Шевченка, там був підтоплений трохи підземний перехід", - заявив Панча.
Нагадаємо, останнім часом це вже четвертий "потоп" в Києві після сильного дощу. 23 липня було локальне підтоплення на лівому березі в районі метро "Лівобережна", 25 липня затопило правий берег, 16 серпня вперше потоп стався на вулиці Хрещатик.
Експерти заявляють, що без ремонту радянської інфраструктури Київ буде підтоплювати постійно.