Подальше виробництво санітарних автомобілів "Богдан 2251" буде можливим тільки після усунення виявлених недоліків технічної та медичної частин. Таке рішення ухвалили в Міністерстві оборони, передає УП.
У транспортному засобі знайшли три недоліки: вихід з ладу паливної системи, недосконалість ходової частини та медичного КУНГу.
"Було ухвалено рішення сформувати три робочі групи із залученням представників усіх зацікавлених сторін з метою вироблення пропозицій щодо усунення виявлених недоліків і вдосконалення технічної, медичної та експлуатаційної складових санітарних автомобілів "Богдан 2251", - йдеться в повідомленні.
Наприкінці січня Рада волонтерів при Міноборони повідомила, що 25 з 50 доставлених на фронт автомобілів "Богдан-2251" довелося ремонтувати або повертати на завод.
Згідно з державним оборонним замовленням, Міністерству оборони було передано 100 автомобілів. Зараз ЗСУ взяли половину.
Санітарний автомобіль "Богдан 2251" проводиться корпорацією "Богдан Моторс". Розробка авто, як заявлялося, велася спільно з фахівцями Міноборони з урахуванням потреб військових лікарів. Вартість автомобіля склала $32 тис. за одиницю.
Нагадаємо, бенефіціаром корпорації "Богдан Моторс" є перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський, який відповідає за оборонно-промисловий комплекс. Раніше його бізнес-партнером у корпорації був президент Петро Порошенко.
Також у березні 2017 року "Богдан" домовився про виробництво армійських вантажівок МАЗ.