ГоловнаПолітика

Немає ніяких підстав тримати Пашинського за ґратами, це справа політична, - колишній слідчий у справі

"Під час слідства Пашинський не порушував норм Кримінально-процесуального кодексу".

Немає ніяких підстав тримати Пашинського за ґратами, це справа політична, - колишній слідчий у справі
Фото: Макс Левин

Поновлення закритої кримінальної справи стосовно Сергія Пашинського відбулося з політичних мотивів.

Про це заявив колишній прокурор Генеральної прокуратури, який розслідував цю справу, Віталій Мартиненко в ефірі телеканалу “Прямий”.

Коментуючи запобіжний захід Пашинському у вигляді тримання під вартою, він зазначив, що народний депутат завжди з’являвся на всі виклики.

“Під час слідства Пашинський не порушував норм Кримінально-процесуального кодексу і брав участь у всіх слідчих діях”, - повідомив він. 

“Натомість інша сторона зі своїм адвокатом намагалися порушувати норми КПК і ігнорувати виклики”, - додав експрацівник ГПУ.

Віталій Мартиненко також підкреслив, що для затримання особи існує винятковий перелік підстав, і Пашинський не підпадає під жодну з них.

“Суд під час розгляду справи про обрання запобіжного заходу мав звернути на це увагу, але чомусь не зробив цього, порушивши норми закону”, - сказав він.

Слідчий наголосив, що на сьогодні працівники Державного бюро розслідувань не встановили жодних фактів, які б свідчили про те, що Сергій Пашинський перевищив межі необхідної самооборони.

“Слідством було встановлено правомірність застосування зброї Пашинським під час інциденту 31 грудня 2016 року”, - наголосив Мартиненко.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram