ГоловнаПолітика

Колишній голова Адміністрації Порошенка очолив харківський осередок ОПЗЖ

Райнін був з партією, ще працюючи в АП.

Колишній голова Адміністрації Порошенка очолив харківський осередок ОПЗЖ
Игорь Райнин
Фото: Олег Петрасюк

Ігор Райнін, колишній голова Адміністрації президента Петра Порошенка, виявився членом проросійської партії ОПЗЖ і в середу очолив її харківський осередок.

Про це пише місцеве видання Kharkiv Today.

27 листопада на представлення Райніна приїхав один з керівників ОПЗЖ Юрій Бойко.

Бойко взяв слово першим і фактично сказав, що Райнін був із ОПЗЖ давно, але раніше цього не можна було говорити.

"[Уявляю] мого друга, вже можу його так назвати, Райніна Ігоря Львовича. Чому вже можу так сказати, тому що свого часу, коли він був при владі і займав позицію голови Адміністрації, це ми його вмовляли там залишитися. Він кілька разів поривався звідти піти, звільнитися, а ми його вмовляли там залишитися. Я зараз можу це сказати, а раніше цієї не було можливості, тому що єдиний у тій групі галичан, хто відстоював інтереси сходу України. Ось він разом з нами захищав у найскладніший час Харків, Луганськ, Донецьк і не дав остаточно принизити нас, коли була націоналістична влада, і йому було дуже важко", - сказав Бойко.

Проти Райніна як голови Харківської регіональної організації ОПЗЖ не проголосував жоден чоловік, кілька осіб утрималися.

Нагадаємо, що Райнін очолював Адміністрацію президента із серпня 2016 року до останнього дня роботи Петра Порошенка президентом.

До цього він понад рік очолював Харківську ОДА.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram