Райнін Ігор Львович

Ексголова Адміністрації Президента України

Райнін Ігор Львович

Місце народження

Народився 6 серпня 1973 року у місті Харків.

Освіта

Має диплом інженера-механіка (Харківський авіаційний інститут ім. Жуковського, 1997) та держуправлінця (Харківська філія Національної академії державного управління при Президентові України, 2000).

З держуправління Райнін також має кандидатський ступінь. Тема дисертації: "Політика регіональних органів влади у сфері зовнішньоекономічної діяльності: управлінські аспекти" (2002).

Кар'єра

З 1990 по 2001 рік Ігор Райнін працював менеджером у різних комерційних підприємствах Харкова та області. Кілька місяців (квітень-серпень) 1998 року він був співробітником районної адміністрації у місті Коломак (Харківська область).

З березня 2001 року Райнін працюває у Харківській обласній адміністрації. Протягом року займався координацією програми "Харківська ініціатива" та іншими проєктами головного управління економіки. У квітні 2002 року став заступником начальника цього ж управління, пропрацювавши на посаді вісім років.

У 2010 році з квітня по липень очолював національний науковий центр Інститут метрології у Харкові. Після цього протягом чотирьох років займався комерційною діяльністю перебуваючи на посаді заступника директора в компанії "Синтофлекс".

Після Революції гідності Райнін знову став державним службовцем. Він був призначений першим заступником губернатора Харківської області. У листопаді того ж року став заступником голови Адміністрації Президента Порошенка.

З 3 лютого 2015 року по 29 серпня 2016 року — голова Харківської обласної державної адміністрації (ХОДА).

З 29 серпня 2016 року по 19 травня 2019 року — Глава Адміністрації Президента України.

Політична діяльність

На початку 2000-х був членом Харківського осередка партії СДПУ(о). У лютому 2002 року був зареєстрований кандидатом в депутати до Харківської міської ради 24-го скликання від СДПУ(о).

Депутат Харківської обласної ради VI—VII скликання.

З 2010 року перебував в опозиції до режиму Януковича.

З лютого 2015 року по травень 2016 року очолював Харківську територіальну організацію партії «Солідарність» — Блок Петра Порошенка.

3 29 серпня 2016 року призначений п'ятим президентом України Петром Порошенко главою Адміністрації Президента України.

З 27 листопада 2019 року — голова Харківської обласної організації партії «Опозиційна платформа — За життя».

Звання 

Ігор Райнін - Заслужений економіст України та Почесний громадянин Харківської області. Він є професором кафедри загальноправових дисциплін Харківського національного університету внутрішніх справ та входить до виконавчого комітету громадської організації "Харківська обласна федерація футболу".

Сім'я

Ігор Райнін перебуває у шлюбі. Дружина - Ганна. У Ігоря та Ганни є одна дитина - син Анатолій (1999 року народження).

Посилання

20.05.2019