ГоловнаПолітика

Тимошенко нагадала українцям, що їх вибір може визначити долю України на сотні років

Політик закликала вибирати "світле і щасливе майбутнє".

Тимошенко нагадала українцям, що їх вибір може визначити долю України на сотні років
Фото: ba.org.ua

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко вважає, що 31 березня для України - це історичний момент. Зі сцени на Михайлівській площі, де одночасно з Маріуполем і Львовом проходила акція єднання «Україна вибирає зміни», вона закликала українців обирати шлях у світле і щасливе майбутнє.

«Це унікальний момент, що на сотні років може визначити майбутнє України та кожного з нас. Такі моменти в житті кожної нації час від часу наступають. Нації або реалізовують цей шанс і можливість, або його втрачають. Я переконана, що наш шанс буде реалізовано. І ми з вами – наше покоління – несемо відповідальність перед нашими нащадками, яку країну ми передамо дітям: успішну чи таку, як зараз; європейську, мирну чи у війні та корупції. Наше покоління зобов’язано зробити свою роботу. І ми її зробимо», – наголосила лідер «Батьківщини».

Кандидат у Президенти зазначила, що за останні місяці вона об’їхала всю Україну: від Сходу до Заходу, де побачила та поспілкувалась з тисячами людей. Усі вони, наголосила Голова партії, чекають на зміни в країні: «Україна сильна та здатна пройти випробування і вийти на шлях процвітання».

Також Тимошенко нагадала про Новий курс - покроковий план дій, чітку стратегію розвитку, що прокладає шлях, щоб наступні роки були переможними.

«У нас є шлях, національний план, світла і чітка надія. Об’єднавшись, ми зможемо показати високий клас, як перемагати і йти вперед», – переконана лідер партії.

Під час акції єднання кандидата у Президенти України Юлію Тимошенко підтримали голова Спілки власників житла України Олексій Кучеренко, волонтер, правник, громадський активіст Геннадій Друзенко, ветеран АТО, захисник Донецького аеропорту Микола Тихонов та українські військові, перший президент України Леонід Кравчук та кандидат у президенти Сергій Тарута, який нещодавно заявив про підтримку лідера «Батьківщини».

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram