ГоловнаПолітика

Яценюк: Медведчук - це не агентура, це безпосередньо представник Путіна в Україні

"Політична концентрація навколо нього - це концентрація антиукраїнських сил".

Яценюк: Медведчук - це не агентура, це безпосередньо представник Путіна в Україні
Фото: http://nfront.org.ua

"Медведчук - це не агентура. Це представник Путіна в Україні. Тобто представник агресора. Політична концентрація навколо нього - це концентрація антиукраїнських сил", - сказав лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк в інтерв'ю НВ.

Водночас Яценюк наголосив, що наступні парламентські вибори, "можливо, навіть більш важливі, ніж президентські".

"Невідомо, хто буде президентом. В Америці ніхто не знав, що Трамп буде президентом. Бачите, як повернулося. І мало хто сподівався, що буде брексіт. І я ще десятки можу таких прикладів навести. Тому подивимося, за кого проголосує український народ", - сказав він.

Водночас, наголосив лідер "Народного фронту", у жодному разі не можна допустити реваншу проросійських сил: "Це моя політична позиція". "Де вони можуть зробити реванш? Спробують на президентських і точно будуть пробувати робити на парламентських виборах", - наголосив він.

Зокрема, Арсеній Яценюк згадав Віктора Медведчука: "Він себе дуже добре почуває в Україні, є безпосередньо не просто агентурою Росії. Це не рука, це не агентура. Це представник Путіна в Україні. Тобто, це представник агресора в Україні. І політична концентрація навколо нього - це концентрація антиукраїнських сил".

"Хто буде наступним прем'єр-міністром, яким буде склад Кабінету Міністрів і якою буде правляча коаліція - не менш визначально, ніж той, хто виграє президентські вибори в 2019 році", - наголосив Арсеній Яценюк.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram