Увечері 17 квітня журі премії ПінчукАртЦентру назвало переможців.
Як повідомляється на фейсбуці арт-центру, головний приз (250 тис грн) отримала художниця Анна Звягінцева, яка представила на конкурсі три роботи - "Пилові окуляри", "Знайдені малюнки" і "Розчерки".
![Анна Звягінцева, Розчерки, 2018](https://i.lb.ua/083/14/5aa40fc9930d3.jpeg)
Перша спеціальна премія (60 тис грн) - у Миколи Карабіновіча з роботою "Пісня тонкої тиші".
![Микола Карабіновіч, Голос тонкої тиші, 2018](https://i.lb.ua/035/35/5aa4129376e3a.jpeg)
Друга спеціальна премія (60 тис грн) - у Романа Хімея і Яреми Малащука з роботою "На кого ти покидаєш нас, батьку?".
![Ярема Малащук і Роман Хімей, На кого ти покидаєш нас, батьку? 2018](https://i.lb.ua/111/52/5aa414db9ed48.jpeg)
Приз за результатами глядацького голосування (25 тис грн) - у Аліни Клейтман з проектом "Запитай у мами".
У журі увійшли арт-директор PinchukArtCentre Бйорн Гельдхоф, куратор і головний редактор видання «Художній журнал» Віктор Мізіано, художниця і володарка Премії PinchukArtCentre 2013 Жанна Кадирова, куратор Muzeum Sztuki в польському Лодзі Даніель Музичук та куратор паризького Центру Помпіду Алісія Нок.
Всього в шорт-лист увійшло 20 художників віком до 35 років. Виставку номінантів, яку курирує Тетяна Кочубінська, можна подивитися в ПінчукАртЦентрі до 13 травня.