Нещодавні інтерв’ю з Путіним і одним із його ідеологів дають неспростовні свідчення безкомпромісного імперіалізму Росії, який лежить в основі поточного конфлікту в Україні.
«Бліцкриг» Зеленського і Єрмака для встановлення «миру» не бере до уваги шовінізм Росії щодо України й українців, який лишатиметься панівною ідеологією й надалі.
Загрози повернення «Приватбанку» Коломойському та вибіркового правосуддя проти Порошенка здатні пустити під укіс президенство Зеленського й зупинити європейську інтеграцію України.
Людиною, відповідальною за можливий реванш в Україні, є Петро Порошенко. Подібним чином колись Віктор Ющенко спричинив реванш, який трапився після перемоги Віктора Януковича на президентських…
Якщо Зеленський зіткнеться із такою ж ситуацією, з якою Кучма мав справу у 2003 році на Тузлі, скажімо, в Херсоні, чи зможе він проявити себе адекватним головнокомандувачем?
Частина виборців, віддавши свій голос за Зеленського, висловили своє роздратування політиками з усіх таборів, які досі домінували в українській політиці.
Всесвітньо визнаний дослідницький інститут, який просуває демократичні цінності та принципи належного врядування розкритикував останній звіт HRW щодо дотримання прав людини.
Україна зіткнеться з випробуванням «двох змін влади поспіль» через сім місяців. Якщо результати будуть подібними до виборів 2014 року, Україна отримає ще п’ять років реформ.
Нинішній український парламент далеко не ідеальний. Однак впровадженням реформ він зумів досягти більше, ніж будь-які попередні скликання парламенту протягом 30 років незалежност.