Блог проекту Гете-інституту "Культурно-освітня академія"
Про Ґете-ІнститутҐете-Інститут — це всесвітня мережа культурних центрів Федеративної Республіки Німеччина.
Він популяризує вивчення німецької мови за кордоном і підтримує міжнародну співпрацю в культурній сфері, подає детальну інформацію про культурне, суспільне й політичне життя Німеччини.
Проект Культурно-освітньої академії, започаткований Ґете-Інститутом, направлений на підтримку визнання та професіоналізації українських культурних установ та ініціатив, а також на об’єднання, за допомогою спільних освітніх програм, візитів та дискусійних майданчиків, активних діячів із державних та недержавних структур і створення таким чином можливостей для розробки надійних перспектив розвитку культурно-освітньої галузі.
У столиці підбила підсумки своєї роботи Культурно-освітня академія, започаткована Goethe-Institut. Протягом трьох років проект розвивав українське культурне середовище та популяризував…
Саме в той час, коли здавалось, що втрачено все, ми максимально мобілізувалися та почали працювати злагоджено та відповідально. Ми зрозуміли, що маємо бути хорошими менеджерами для…
Головною ідеєю проведення проекту є формування бачення креативних змін урбаністичних середовищ міста, перспективних для розвитку шляхом ініціації культурно-освітнього процесу.
Гете-Інститут третій рік поспіль реалізує проект Культурно-освітньої академії, покликаний підтримати культурні ініціативи в регіонах України. Спеціально для lb.ua культурні менеджери…
Установление партнерских отношений между Херсоном и Штральзундом, гуманитарное сотрудничество между эти городами, может помочь одному общему делу – поставить “Горх Фок-Товарищ” под…
Весной Геническ облетел слух о том, что 100-летний мост планируют демонтировать и сдать на металлолом. Местные активисты организовали ряд культурных мероприятий, благодаря которым…
Бучач - рідне місто перш за все Нобелівського лауреата з літератури Шмуеля Йосефа Аґнона, але також і рідне безпосередньо або дотично для інших письменників, що залишили свій слід…
Гете-Інститут третій рік поспіль реалізує проект Культурно-освітньої академії, покликаний підтримати культурні ініціативи в регіонах України. Спеціально для lb.ua культурні менеджери…
Владимир Орос, организатор Urban Talk Hackaton, рассказывает о том, как культурный проект объединил местных активистов и власть для благоустройства Доброполья.
Організатор воркшопу у Кременчуці для активістів з усієї України Елла Штика - про платформи практичних взаємодій менеджерів альтернативних культурних просторів.
Судно, якого вже більше двадцяти років немає у місті, продовжує бути його символом, джерелом натхнення для митців та підприємців і важливим спогадом для звичайних херсонців.
Місто Ополє у Польщі – це побратим Івано-Франківська і в рамках співпраці підписана угода між нашою бібліотекою і публічною бібліотекою ім. Емануеля Смолкі в Ополє. В рамках проекту…
В квітні 2016 року фотофестиваль Одеса//Батумі Фото дні відбудеться вдруге. На п’ять днів, з 13 по 17 квітня, південна українська пальміра знову стане місцем зустрічі, обговорень,…
На прикладі містечок ми бачимо, що децентралізація культурна не менш важлива ніж децентралізація політична. Що люди, які народилися і виросли в невеличких містах, можуть несподівано…
Знаєте, не дивлячись на те, що зараз є Інтернет і люди мають доступ до великої кількості інформації, є моменти, коли з Інтернету не можливо взяти те, що можна взяти в бібліотеці. Тому…
«Дорожня карта» - це перший своєрідний посібник того, як можна працювати з культурним продуктом в культурному середовищі. Маленькі містечка – цікава аудиторія і простір, у більшості…
Проект Клуб Активних Культурних Альтернативних Організацій говорить про те, що необхідно на прикладі пілотних проектів у малих містах України проаналізувати, як на базі цих ресурсів…
Любов Морозова, музичний критик, учасниця проекту «Культ чи культура» ділиться враженнями від роботи у проектній групі та участі над розробкою публікації «Дорожня карта – сталий культурний…
Рік тому я несподівано зрозумів, чому в Україні так складно досягти результату. Кожен раз повертаючись до дому, я розумів, наскільки складно самотужки змінювати реальність навколо…
Тетяна Пилипчук, Харків. Місто зміниться, сам публічний простір міста зміниться. Музеї опинились осторонь – вони самі не включаються в цей дуже важливий процес.
Мар’яна Максим’як, Бучач. “Якщо говорити про секрети успіху нашого “Арт-двору” то важко давати якісь рекомендації, тому що кожне місто має свої особливості. Ми почали з того, що ми…
У нас був проект з бельгійською організацією, яка в Брюсселі займається розвитком закинутих територій. Ми заходили в один пострадянський простір і робили там бюджетний ремонт. Сенс…