Народився в 1966 році в м. Києві.За освітою – економіст (закінчив навчання в Київському інституті народного господарства в 1992 році). З 1990 по 2006 рік пройшов шлях від економіста відділу кредитних ресурсів Київської міської дирекції Укрсоцбанку до голови правління банку «Юнекс», керівника групи радників Президента Асоціації українських банків і Консультанта з питань розвитку банківського сектору Координаційної ради з питань політики фінансового сектору Кабінету Міністрів України. Робота Консультанта здійснювалась за контрактом зі Світовим банком.
Як керівник банку займався створенням банку з «нуля», а також реорганізацією банківського бізнесу, формуванням команди банківських фахівців, опікувався їх професійним та управлінським зростанням.
З 2006 року – спеціалізація на аналітиці та консультуванні в сферах макроекономіки, фінансів, банківської діяльності, енергетичного, житлово-комунального, аграрного секторів. Був запрошений в якості провідного українського економіста та аналітика для виступу на конференції «Україна після парламентських виборів», що відбулася у Вашингтоні в Сенаті США 19-20 вересня 2012 року. У квітні 2013 мав доповідь на конференції TEDxDonetsk.
Має більше п’ятиста статей та декілька сотень виступів і інтерв’ю в українських та зарубіжних ЗМІ з питань економіки та політики.
Щороку наші народні депутати дозволяють аграрним магнатам обкрадати селян щонайменше в розмірі 830 млн доларів. Ну, зрозуміло, і державу теж щороку обкрадають десь на 125 млн доларів…
Відсутність з боку державних органів негайної, чіткої та жорсткої реакції на факти співпраці тих чи інших осіб з державою-агресором та з терористами провокуватимуть події, які ми спостерігали…
Впровадження комерційного обороту сільгоспземель суттєво збільшить обсяг матеріальних цінностей, які знаходяться на ринку. Зростання ціни сільгоспземель потребуватиме збільшення, забезпеченої…
В разі передачі всіх державних земель в комунальну власність, без низки запобіжників та передумов, можна буде побачити, як ці землі без всяких публічних аукціонів бути роздані чи передані…
Несприйняття представників ЛГБТ лише за їх відмінність від інших – це ксенофобія. А якщо при цьому ви визнаєте можливість фізичного насильства до них, то це просто фашизм. Часто латентний…
Не знаю, чи буду писати детальний аналіз проекту "Плану пріоритетних кроків уряду на 2016 рік". Чесно кажучи, вже втомився щось пояснювати, коментувати, пропонувати.
Зробивши крок з переходу до ринкової системи ціноутворення на газ, уряд поки що не продемонстрував наявність конкретної програми подальших реформ в системі споживання енергоресурсів…
Без реформування органів прокуратури та судів усі інші реформи просто розвалюватимуться та перекреслюватимуться свавіллям прокурорів і суддів, беззахисністю перед ними громадян та…
Що ми маємо по факту? Керівництво Держкомстату та Нацбанку показали просто волаючу безграмотність. Вони, по суті, дезінформували уряд, бізнес, населення щодо реальної економічної ситуації…
Скандал із забороною Савіку Шустеру працювати в Україні підняв хвилю різноманітних заяв в соціальних мережах та в ЗМІ. Дозволю собі викласти свою позицію щодо цього скандалу.
Відсутність в урядовій програмі відповідей на питання стратегії розвитку держави, в тому числі щодо окупованих територій, вже призводить до контроверсійних заяв та бурхливої реакції…
Затверджена парламентом Програма уряду Гройсмана виглядає кращою за першу та другу урядові програми Яценюка. Там є справді важливі зобов’язання, виконання яких формуватиме принципове…
Насправді проблема в тому, що український політикум не хоче зміни пріоритетів діяльності митників та податківців, перетворення їх в єдину сервісну службу. Зрозуміло, що це неможна…
Не виключено, що нинішня парламентська коаліція припинить своє існування, а нову створено не буде. Це в крайньому разі може призвести до дострокових парламентських виборів. У чому…
Вже наближається середина лютого, але жодного серйозного експертного обговорення кардинальних змін податкової системи ані урядом, ані депутатами не ведеться. Це викликає підозри, що…
Лякаючи тим, що Україна може зірвати співпрацю з МВФ, уряду вдалося переконати депутатів внести до Податкового кодексу певні зміни. Я ставлюсь до минулорічних законодавчих новацій…
Очікування щодо рішучості реформ з боку уряду багато в чому в 2015 році не виправдалися. Але це не повинно сприйматися як вселенська катастрофа. Потрібно лише чіткіше уявляти, що має…
Після призначення пані Гонтарєвої Головою Національного банку я писав, що перед нею стоять три ключові завдання: стабілізація курсу гривні, кардинальне оздоровлення банківської системи…
Ми зіштовхуємось з такою собі Охрімовою свитою. Будь-які кроки зі зменшення податкових надходжень призводять до суттєвих проблем із забезпеченням збалансованості чи то центрального…
Дискусія, що розгорілася навколо змін до Податкового кодексу, підтверджує те, що в уряду відсутнє усвідомлення цілей, завдань та алгоритмів їх реалізації. Ніхто не може дати конкретний…
Десять днів тому я написав доволі різке звернення на адресу Ріната Ахметова щодо надмірного рахунку за електроенергію, виставленого Київенерго моїй родичці.
Наслідки звіту слідчої групи Нідерландської Ради Безпеки для керівництва Росії виглядають не просто гнітючими, а, по суті, вбивчими. Хоча в доповіді не названі винуватці цього терористичного…
Один з читачів попросив надати аналіз розслідування щодо діяльності Приватбанку, яке було проведено та оприлюднено інформаційним ресурсом «Наші гроші».
Враховуючи, що у переважної більшості громадян немає звички читати першоджерела, процитую дослівно повноваження префектів та президента України, які передбачені змінами до Конституції…