Колишній спецпредставник президента США Дональда Трампа з питань України Кіт Келлог підтримав мобілізацію жінок.
Про це він сказав в інтерв’ю на YouTube-каналі "Насправді MAX".
Келлог зазначив, що вважає службу жінок важливою частиною участі суспільства у війні. Як приклад він навів власну родину і розповів, що його донька закінчила військову академію США та воювала в Афганістані, а дружина була десантницею та брала участь у бойових діях у Гренаді.
"Моя донька була військовою, закінчила військову академію США і воювала в Афганістані. Тож чи вважаю я, що жінки мають бути мобілізовані до армії? Моя відповідь: так. Тому що вони воюють нічим не гірше за чоловіків. Дуже важливо, щоб жінки, як частина суспільства, йшли на службу. Тож я і на особистому, і на професійному рівні взагалі не бачу в цьому проблеми", – пояснив Келлог.
"Моя дружина воювала в Гренаді, а донька в Афганістані. Тому відповідь так. До речі, саме тому моя донька так часто приїздить до України. Вона безстрашна", – додав він.
- Мобілізація жінок є дискусійним питанням в Україні на тлі потреби війська в особовому складі. Зараз жінки можуть служити в ЗСУ добровільно, а на військовий облік мають ставати лише громадянки з медичною або фармацевтичною освітою.
- Станом на 1 січня 2025 року понад 5 500 військовослужбовиць перебували безпосередньо на передовій. Загалом у ЗСУ служать понад 70 000 жінок.









