>

Українські біатлоністи підтримали провальний почин своїх співвітчизниць на етапі Кубка світу в Хохфільцені

Українська збірна виявилася не готовою до сезону-2022/23.

Йоханнес Бйо

Другий етап Кубка світу з біатлону в австрійському Хохфільцені продовжився чоловічою спринтерською гонкою, яку виграв Йоханнес Бйо.

Норвежець чисто відстріляв на двох вогневих рубежах та випередив найближчого суперника – Емільєна Жаклена на 43 секунди.

"Бронза" у ще одного представника Норвегії Стурли Легрейда, який, як і француз, допустив один промах на вогневому рубежі.

Додамо,що у Контіолахті на першому етапі Кубка світу з біатлону сезону-2022/23 у спринті також перемогу здобув молодший із братів Бйо.

Українські біатлоністи виступили гнітюче.

Найкращий з українців – Антон Дудченко фінішував 38-м.

Тарас Лесюк фінішував у шостому десятку, Артем Пріма – у сьомому, а Богдан Цимбал та Віталій Мандзин – аж у дев'ятому.