>

Молодший Бйо виграв перший спринт нового сезону Кубка світу з біатлону, Прима замкнув топ-30

Українці поки що не готові конкурувати з найкращими.

Йоганнес Бьо

У Контіолахті на першому етапі Кубка світу з біатлону сезону-2022/23 відбулася дебютна чоловіча спринтерська гонка з двома вогневими рубежами, переможцем якої став титулований норвежець Йоганнес Бйо.

Допустивши один промах на стійці, молодший із братів Бйо випередив найближчого суперника – співвітчизника Стурлу Легрейда на 10,5 секунди.

"Бронза" у німецького біатлоніста Романа Реєса, який, як і Легрейд, не допустив жодного промаху на вогневому рубежі.

Серед українців найкращий результат з одним промахом продемонстрував Артем Прима, який фінішував 30-м, поступившись лідеру майже двома хвилинами.

Богдан Цимбал став 36-м, Тарас Лесюк - 40-м, а Антон Дудченко – 59-м, що дозволило їм кваліфікуватися в гонку переслідування.

Денис Насико посів 84-е місце та завершив виступи в Контіолагті.