>

Леброн Джеймс підкорив позначку в 2000 точних 3-очкових за кар'єру і був вигнаний з майданчика за завдання ушкоджень супернику

Поєдинок, що запам'ятовується, від лідера "Лос-Анджелеса".

Леброн Джеймс

Лідер "Лос-Анджелес Лейкерс" Леброн Джеймс під час матчу регулярної першості НБА проти "Детройт Пістонс" (121:116) реалізував 2-тисячний кар'єрний триочковий.

Він став 11-м гравцем в історії ліги, який зробив таке. Чотириразовий MVP провів у НБА 1318 матчів. Лідером НБА за кількістю далеких влучень є Рей Аллен – 2973.

Зазначимо, що Джеймс відзначився у протистоянні з "Пістонс" єдиним точним пострілом через дугу. Зробити більше точних триочкових форварду завадила масове заворушення на паркеті, ініціатором якої і був сам Леброн.

За 9 хвилин до кінця третьої чверті лідер каліфорнійців навмисно відмахнувся ліктем від центрового "Пістонс" Айзейї Стюарта при боротьбі за підбір після штрафного кидка та розсік йому брову.

Після цього Стюарт неодноразово намагався розібратися з кривдником, але був стриманий працівниками безпеки.

У результаті Джеймс був вилучений до кінця поєдинку.