>

Збірна Іспанії стала першим фіналістом другого розіграшу Ліги націй (оновлено)

У півфіналі "Фурія Роха" обіграла "Скуадру Адзурру".

Автор і співавтор голів Ферран Торрес (ліворуч) і Мікель Оярсабаль

У Мілані на "Сан-Сіро" відбувся перший півфінальний матч Ліги націй, в якому чинні чемпіони Європи італійці приймали збірну Іспанії.

Матч завершився перемогою іспанців - 2:1.

Перша половина першого тайму залишилася повністю за гостями. Підлеглі Луїса Енріке не тільки тотально володіли м'ячем, але й створювали небезпечні моменти. Один на 17-й хвилині завершився точним ударом Феррана Торреса.

Маркос Алонсо відправив у прорив на фланг Мікеля Оярсабаля, пішов дивовижний крос у штрафний, на який і відгукнувся форвард "Манчестера Сіті" - 1:0.

У гольовий атаці не найкращу позицію зайняли центральні захисники італійців, які бігли лицем до своїх воріт.

До середини тайму гра вирівнялася, і "Скуадра Адзурра" зуміла провести кілька небезпечних атак. Якби Лоренцо Інсіньє забив гол після передачі Емерсона, події могли б розвиватися інакше. Але форвард "Наполі" не влучив у рамку воріт.

А на 42-й хвилині сталося непередбачуване: капітан італійців Леонардо Бонуччі отримав другу жовту картку і залишив команду догравати матч у меншості.

Іспанці досить швидко реалізували чисельну перевагу. Знову зіграла зв'язка Оярсабаль-Торрес – і рахунок на 45+2 хвилині став 2:0.

У другому таймі більшість уболівальників на "Сан-Сіро" чекала на чудо, і воно майже відбулося.

Треба віддати належне підлеглим Роберто Манчіні, які не склали зброю, грали агресивно і шукали можливості забити.

Це їм вдалося на 83-й хвилині. Федеріко К'єза обікрав у центрі поля Пау Торреса і помчав разом з Лоренцо Пеллегріні на рандеву з голкіпером Унаї Сімоном - 2:1.

Решту часу іспанці вирішили вбити володінням м'ячем, що їм і вдалося.

Сьогодні в матчі Франція - Бельгія визначиться суперник іспанців по фіналу.