>

Чудова шайба, забита канадцями в овертаймі, позбавила росіян медалей чемпіонату світу з хокею

Трой Стечер намалював шедевр.

У Ризі на чемпіонаті світу з хокею відбулася стадія 1/4 фіналу.

Зокрема, в одну пару на такому ранньому етапі потрапили збірні Канади і Росії. Це сталося через те, що родоначальники хокею в попередньому раунді програли більше матчів, ніж виграли, і потрапили в плей-оф усупереч, а не завдяки, зайнявши четверте місце в групі В.

Тим часом росіяни виграли групу А. Вони ж і відкрили рахунок у матчі. Це зробив Євген Тімкін на 35-й хвилині.

Однак Адам Генрік у третьому періоді рахунок зрівняв і перевів матч в овертайм.

За правилами змагань, гра в овертаймі ведеться 3х3 протягом 10 хвилин до першої закинутої шайби. І канадці вирішили не доводити справу до булітів. Уже на третій хвилині форвард "Детройт Ред Вінґз" Трой Стечер чудовим проходом вклав шайбу в ключку Ендрю Манджапане, якому залишалося лише не промахнутися з метра по порожніх воротах - 2:1, і "Червона машина" їде додому.

У півфіналі "Кленові листки" зустрінуться з американцями, які в чвертьфіналі винесли словаків (6:1). Другий півфінал зіграють збірні Фінляндії (чинні чемпіони світу) і Німеччини, які обіграли чехів (1:0) і швейцарців (3:2) відповідно.