>

Ерлінг Голанд установив черговий рекорд Ліги чемпіонів

Норвежець далі штампує рекорди.

Ерлінг Голанд

Напередодні визначилися перші дві команди, які пробилися до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Компанію "Порту" склала дортмундська "Боруссія".

Після першого матчу, виграного "джмелями" в Севільї (3:2), шанси "Боруссії" на вихід у наступну стадію плей-оф котирувалися дуже високо.

А коли до 54-ї хвилини форвард "Боруссії" Ерлінг Голанд зробив дубль - 2:0, шанси гостей впали практично до нуля.

Правда, Юссеф Ен-Несірі відповів 20-річному норвежцю своїм дублем - на 90+6 хвилині зрівняв рахунок. Але на більше футболістам "Севільї" просто не вистачило часу.

Зазначимо, що Голанд в цьому матчі встановив рекорд результативності Ліги чемпіонів, ставши найшвидшим гравцем, який забив 20 голів у цьому турнірі. На це Ерлінгу знадобилося лише 14 ігор, що на 10 менше, ніж попередньому рекордсмену Гаррі Кейну.