>

В Англійській Прем'єр-лізі був забитий дивовижний гол п'ятою

Автором шедевра став Жан-Філіп Матета.

Жан-Філіп Матета

У заключному матчі 25-го туру Англійської Прем'єр-ліги зустрічалися "Брайтон" і "Крістал Пелас".

Команди ще далеко себе не убезпечили від боротьби за виживання, тому суперництво прогнозувалося гостре. Однак матч показав повну перевагу футболістів "Брайтона", крім одного компонента - рахунку.

Господарі завдали 25 ударів по воротах "Кристал Пелас", проти всього трьох у гостей, володіли м'ячем 75% часу, і все ж програли 1:2 - обидва удари футболістів лондонського клубу в ствір воріт виявилися гольовими.

Відзначимо, відкрив рахунок в матчі Жан-Філіп Матета, ефектно п'ятою переправивши м'яч у ворота на 20-й хвилині.

Це був перший гол, пропущений Брайтоном на своєму полі за останні 344 хвилини ігрового часу.

Крім того, Матета став 12-м гравцем КП, який відзначився в матчі АПЛ.

Більше забивали лише в "Челсі", "МанСіті" і "Вест Гемі".