>

Дудченкові не вистачило 0,3 секунди до медалі на етапі Кубка світу з біатлону в Антгольці (оновлено)

Антон ледь не створив диво.

Антон Дудченко

Другим номером сьомого етапу Кубка світу з біатлону в Антгольці була чоловіча індивідуальна гонка на 20 кілометрів з чотирма вогневими рубежами.

Справжню сенсацією створив українець Антон Дудченко, який один з небагатьох чисто відстріляв на стрільбищі.

У результаті 24-річному уродженцю села Віри Сумської області не вистачило миті, щоб завоювати медаль - Антон поступився бронзовому французу Кантену Фійону Має на 0,3 секунди.

В інтервал між французом і українцем вдалося протиснутися італійцю Лукасу Хоферу.

А святкував перемогу росіянин Олександр Логінов. Це перша перемога російського біатлоніста з лютого 2020 року, коли він став чемпіоном світу. В ході гонки спортсмен не уникнув падіння, в результаті якого зламав палицю.

Другим був норвежець Стурла Голм Легрейд.