>

"Барселона" не забила двох пенальті і лише в овертаймі перемогла в матчі Кубка Іспанії

Поганий приклад "Реала" ледь не став заразним.

"Корнелья" - "Барселона"

У рамках 1/16 фіналу Кубка Іспанії "Барселона" на виїзді зустрічалася з клубом 3-го дивізіону "Корнелія".

Основний час матчу завершився безрезультатно. Причому футболісти "Барси" двічі не змогли переграти 21-річного голкіпера господарів Рамона Хуана Раміреса.

Лише в овертаймі точні удари Усмана Дембеле і Мартіна Брейтвейта допомогли "Барселоні" проповзти в наступний раунд турніру - 2:0.

Раніше "Реал" на тій самій стадії турніру на виїзді також грав з представником Сегунди Б і в овертаймі поступився - 1:2.

"Барселоні" мало бракувало, щоб повторити "подвиг" мадридців. Відзначимо, Ліонель Мессі в матчі участі не брав.