>

"Барселона" з вилученням Мессі програла матч за Суперкубок Іспанії

Каталонці другий сезон поспіль ризикують залишитися без трофеїв.

"Атлетік"

На Estadio Olímpico de la Cartuja в Севільї пройшов фінальний матч за Суперкубок Іспанії, в якому зустрілися "Атлетік" і "Барселона".

Клуб з Більбао здобув перемогу з рахунком 3:2 і втретє у своїй історії став володарем Суперкубка Іспанії.

Баски за чотири дні "зняли скальп" з двох іспанських грандів - нагадаємо, у півфіналі підопічні Марселіно Гарсії обіграли "Реал" - 2:1.

Фінальний матч проходив неспішно, але в ендшпілі першого тайму команди раптово вибухнули і обмінялися забитими м'ячами. На 40-й хвилині Ліонель Мессі і Жорді Альба організували гольову атаку, яку завершив точним ударом Антуан Грізманн - 0:1.

А через дві хвилини Оскар Де Маркос з передачі Іньякі Вільямса відновив рівновагу в рахунку - 1:1.

У другому таймі команди заграли динамічніше. Здавалося, гол Антуана Грізманна на 77-й хвилині дозволить "Барсі" завоювати перший за два сезони трофей - 1:2. Однак Асьєр Вільялібре, який вийшов на заміну, перевів гру в додатковий час - йшла остання хвилина основного часу матчу - 2:2.

А вже в дебюті першого екстратайму Іньякі Вільямс шикарним ударом у дальню дев'ятку вперше в матчі вивів басків уперед - 3:2.

У решту часу футболісти "Атлетіка" відбивалися як могли, часом переходячи норми пристойності - діяли дуже грубо, зволікали і провокували суперників.

На одну з таких провокацій повівся капітан каталонців Мессі, за що отримав від рефері пряму червону картку.