Збірна України очолила свою групу в Лізі націй

Підопічні Андрія Шевченка стартували в цьому турнірі з перемоги.

Україна - Швейцарія

Напередодні стартував другий розіграш Ліги націй.

Збірна України свій перший матч проводила у Львові проти національної команди Швейцарії.

Наполегливий матч проти непростого суперника завершився перемогою українців - 2:1.

Старт був повністю за господарями. Гол Андрія Ярмоленка на 14-й хвилині і ще кілька моментів, включаючи удар у штангу від Руслана Малиновського, підкріпили це.

Надалі підопічним Володимира Петковича вдалося погасити запал українців і налагодити взаємодію попереду.

Як підсумок – гол Харіса Сеферовича в ендшпілі першого тайму: 1:1.

Реальну нагоду вийти вперед швейцарці мали на 55-й хвилині, коли Рубен Варгас із п'яти метрів головою відправив м'яч у штангу.

Після цього гра гостей почала поступово згасати.

Вивів українців уперед блискучий гол Олександра Зінченка. Гравець "Манчестера Сіті" фірмовим черпачком з кута штрафного відправив м'яч за комірець Яну Зоммеру в дальню дев'ятку - 2:1.

Highlights матчу Україна - Швейцарія - на сайті офіційного мовника Ліги націй.

У другому поєдинку групи А4 у Штутгарті зустрічалися європейські важковаговики - збірні Німеччини й Іспанії.

Німці виглядали краще. Забивши гол у дебюті другого тайму (Тімо Вернер), підопічні Йоахіма Льова свідомо віддали ініціативу, але іспанці нічого з нею не вдіяли - гольові моменти виникали біля воріт Давида де Хеа.

Лише на 90+6 хвилині підопічним Луїса Енріке вдалося зрівняти рахунок - 1:1.

Огляд поєдинку Німеччина - Іспанія - на сайті офіційного мовника Ліги націй.

Завдяки голу Хосе Гая збірна України стала лідером групи.

6 вересня українців очікує важкий поєдинок у Мадриді проти "Фурії Роха", а німці вирушать до Швейцарії.