>

Драматично завершився перший чвертьфінальний матч Ліги чемпіонів

"Аталанта" була за пару хвилин від тріумфу.

ПСЖ

У Лісабоні пройшов перший матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між клубом українця Руслана Малиновського "Аталантою" і "Парі Сен-Жерменом".

Команди подарували вболівальникам яскравий перфоманс із драматичною кінцівкою.

Уже до 11-ї хвилини суперники створили низку 100-відсоткових гольових моментів. Чого вартий вихід один на один з голкіпером Неймара. Але до екватора тайму рахунок залишався сухим.

А на 27-й хвилині хорват "Аталанти" Маріо Пашалич миттєво підлаштувався під м'яч, що відскочив, і з лінії штрафного майданчика ефектно закрутив його в далекий кут воріт Кейлора Наваса - 1:0.

Надалі італійський клуб за рахунок мобільної та організованої гри зумів нейтралізувати зусилля парижан зрівняти рахунок. Однак активний пресинг гравців "Аталанти" мав і побічний ефект - поступово втома накопичилася в ногах підопічних Джан П'єро Гасперіні.

Джан П'єро Гасперіні і Ремо Фройлер

А з виходом на поле на 60-й хвилині у складі ПСЖ Киліана Мбаппе обороні "Аталанти" все важче стало стримувати атаки суперника.

Зв'язка Неймар-Мбаппе почала розривати оборону бергамців.

Розв'язка наступила на останній хвилині основного часу, коли Маркіньос виявився першим на м'ячі після невдалого удару Неймара з лінії воротарського майданчика - 1:1.

Маркіньос (справа) відзначає успіх

А через три хвилини футболістів "Аталанти" шокував гол Еріка Шупо-Мотінга - 1:2.

Кіліан Мбаппе і Неймар

ПСЖ уперше з 1995 року вийшов у півфінал ЛЧ, зробивши собі своєрідний подарунок на ювілей - саме 12 серпня паризький клуб святкував своє 50-річчя.

Сьогодні в матчі РБ "Лейпциг" - "Атлетіко" парижани дізнаються свого суперника.

Додамо, що Малиновський, який вийшов на заміну на 59-й хвилині, став одним з найгірших гравців "Аталанти" за версією Whoscored. Портал оцінив дії українця в 5,9 бала. Менше отримали лише три футболісти: Тімоті Кастаньо, Луїс Мюріель і Хосе Паломіно.

Додамо, MVP зустрічі став Неймар з оцінкою 9,7.

Обгляд поєдинку ПСЖ - "Аталанта" - на сайті офіційного мовника Ліги чемпіонів.