>

Малиновський шикарним голом допоміг "Аталанті" повторити клубний рекорд результативності в сезоні Серії А

Бергамці продовжують боротьбу за зону Ліги чемпіонів.

Руслан Малиновский

У центральному матчі 27-го туру Серії А в Бергамо "Аталанта" приймала "Лаціо", який бореться з "Ювентусом" за "скудетто".

Матч склався надзвичайно драматично.

До 11-ї хвилини господарі програвали вже 0:2. Однак гол Робіна Госенса в ендшпілі першого тайму допоміг підопічним Джан П'єро Гасперіні піднятися духом.

А на 66-й хвилині Руслан Малиновський шикарним ударом з-за меж штрафного майданчика зрівняв рахунок у матчі - 2:2.

Але на цьому футболісти "Аталанти" вирішили не зупинятися і за 10 хвилин до закінчення основного часу Хосе Паломіно зробив подарунок як собі, так і своїй команді, на додачу з "Ювентусом" - 3:2.

Відзначимо, що поразкою в Бергамо "Лаціо" ускладнив собі боротьбу за чемпіонство - відставання від "Ювентуса" збільшилося до 4 очок.

Своєю чергою, "Аталанта" довела кількість своїх м'ячів у чемпіонаті до 77, повторивши рекорд результативності, встановлений у минулому сезоні.

Огляд матчу "Аталанта" - "Ювентус" - на сайті офіційного мовника Серії А.