>

16-річний голкіпер героїчно вивів свій клуб у фінал Кубка України

Юрій Максимов вгадав із заміною.

Павел Исенко

У поєдинку "Маріуполь" - "Ворскла" визначився суперник київського "Динамо" у фіналі Кубка України.

Основний і додатковий час завершився нічиєю - 1:1, причому полтавці уникнули поразки за 10 хвилин до закінчення основного часу матчу.

Водночас варто відзначити, що вирішальний момент у протистоянні, як виявилося надалі, стався на 119-й хвилині, коли головний тренер "Ворскли" Юрій Максимов здійснив домашню заготовку, замінивши голкіпера Дмитра Різника на 16-річного дублера Павла Ісенка, для якого матч у Маріуполі став дебютним за першу команду.

І тінейджер повністю виправдав довіру Максимова - Ісенко відбив три пенальті з п'яти, впоравшись з ударами Андрія Кулакова, Данила Ігнатенка і Віктора Корнієнка. Завдяки цьому "Ворскла" перемогла в серії пенальті 3:2 і вийшла у фінал Кубка України.

Додамо, що Павло є воротарем збірної України U-17.

Огляд поєдинку "Маріуполь" - "Ворскла" - на сайті офіційного мовника Кубка України.