>

Холанд у четвертому матчі за "Боруссію" забив свій 8-й гол

Норвежець нестримний.

Эрлинг Холанд

Зимове придбання дортмундської "Боруссії" Ерлінг Холанд відзначився черговим голом за команду.

Цього разу 19-річний вундеркінд забив "Вердеру" у виїзному матчі третього раунду Кубка Німеччини.

Норвежець вийшов на заміну на 46-й хвилині, коли "музиканти" обігравали гостей з рахунком 2:0.

Через 21 хвилину після виходу на поле юний форвард подарував "Боруссії" надію на порятунок: скоротив відставання своєї команди, переправивши м'яч у ворота після передачі від Юліана Брандта - 2:1.

Щоправда, через усього 3 хвилини гравець "Вердера" Мілот Рашица відновив статус-кво - 3:1.

Підсумкова перемога бременців - 3:2 вивела їх у четвертий раунд Кубка.

Варто відзначити, що після свого переходу з РБ "Зальцбург" у "Боруссію" Холанд зіграв за "джмелів" 4 матчі, в яких забив уже 8 голів - середня скорострільність норвежця становить 2 голи за матч: 7 - у Бундеслізі і 1 - в Кубку.

Нагадаємо, Холанд зробив хет-трик усього за 23 хвилини у своєму дебютному матчі за "Боруссію" в Бундеслізі.