>

Холанд зробив хет-трик усього за 23 хвилини у своєму дебютному матчі за "Боруссію" у Бундеслізі

Норвежець перевернув хід гри з "Аугсбургом".

Эрлинг Холанд

У рамках 18-го туру Бундесліги дортмундська "Боруссія" грала на виїзді проти "Аугсбурга" і на 55-й хвилині програвала 1:3.

Але через хвилину на полі в складі гостей з'явився 19-річний Ерлінг Холанд, придбаний "Боруссією" в зимову трансферну кампанію, і "джмелі" полетіли.

Усього 3 хвилини знадобилося норвежцю, щоб відкрити рахунок своїм м'ячам у Бундеслізі - 2:3.

А ще через 20 хвилин рахунок в матчі став 5:3 на користь дортмундців. Причому два з трьох м'ячів "Боруссії" забив той же Холланд.

Таким чином, Холанд оформив хет-трик у своєму дебютному матчі в Бундеслізі всього за 23 хвилини, і для цього йому знадобилося зробити лише три удари по воротах, повідомляє Gracenote Live.

Норвежець став лише другим футболістом в історії "Боруссії", який в дебютному матчі відзначився трьома забитими м'ячами. Раніше це унікальне досягнення належало П'єр-Емеріку Обамеянгу (10 серпня 2013 року).

Усього в історії чемпіонату Німеччини три голи в своєму першому матчі забивали шість футболістів, Холанд став сьомим.

Огляд матчу "Аугсбург" - "Боруссія" - на сайті офіційного мовника Бундесліги.