>

Зінченко заробив дебютне у кар'єрі видалення у матчі Англійської прем'єр-ліги

Українець підвів свою команду.

Александр Зинченко

У 25-му турі Англійської прем'єр-ліги "Манчестер Сіті" зазнав у Лондоні прикрої поразки від "Тоттенхема" 0:2.

Обидва м'ячі були забиті в другому таймі.

Слід відзначити, що на шосту поразку підопічних Хосепа Гвардіоли употочному розіграші АПЛ вплинуло видалення на 60-й хвилині Олександра Зінченка.

Українець зробив необдуманий фол у центрі поля. При цьому він напевно пам'ятаа, що у нього вже є одна жовта картка, отримана за двадцять хвилин до цього.

Друге попередження Олександра автоматично залишило гостей у меншості.

"Шпорам" знадобилося усього 3 хвилини, щоб реалізувати чисельну перевагу - гол на рахунку дебютанта "Тоттенхема" Стівена Бергвейна.

А через 9 хвилин кореєць Сон Хин Мін остаточно заспокоїв гру й подвоїв перевагу господарів.

Зазначимо, що для одного з лідерів збірної України це перша червона картка у кар'єрі.