Напередодні в рамках центрального матчу 10-го туру Англійської Прем'єр-ліги лондонський "Тоттенгем" приймав на "Уемблі" чемпіона країни – клуб "Манчестер Сіті".
Єдиний м'яч вінгера "городян" Рияда Мареза, забитий алжирцем на самому початку зустрічі, виявився єдиним у матчі (0:1).
При цьому здивування викликав не факт низької результативності команд, а якість газону центральної спортивної арени Англії, який був у жахливому стані, оскільки в неділю свою гру тут провели команди НФЛ "Джексонвіль Джагуарс" і "Філадельфія Іглс" (18:24).
Effed up Wembley field might just be America's greatest contribution to Premier League since Geoff Cameron 🇺🇸 pic.twitter.com/BcQnG1NiQL
— Men in Blazers (@MenInBlazers) 29 октября 2018 г.
Організатори не встигли привести поле в порядок: на ньому залишився логотип американської ліги і відповідна розмітка для американського футболу, трава була витоптана, а на багатьох ділянках її зовсім не було.
Wembley pitch #Jaguars #PHIvsJAX pic.twitter.com/MMsBYxiwzH
— J.P. Shadrick (@jpshadrick) 28 октября 2018 г.
Wembley’s pitch for tonight’s game is absolutely disgraceful😳 pic.twitter.com/yi4WiyT6wG
— PurelyFootball UK (@PurelyFootball) 29 октября 2018 г.
Після матчу на якість газону звернув увагу і головний тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола.
"Ці умови не підходять для гри в футбол. Ми чудово впоралися. Це питання до Прем'єр-ліги і "Тоттенгема". Сподіваюся, вони зможуть вирішити цю проблему", - цитує Гвардіолу BBC.
Хотілося б нагадати, на яких полях ще не так давно грали матчі АПЛ. Наприклад, поєдинок 2003 року на домашній арені лондонського "Челсі" - "Стемфорд Бридж", в якому "пенсіонери" приймали клуб "Чарльтон".
People moaning about the pitch at #TOTMCI clearly didn't see Chelsea vs Charlton at Stamford Beach in 2003 pic.twitter.com/q2LhFE4Mgi
— Mark (@newtwiggallo) 29 октября 2018 г.
Додамо, що "шпори" будуть змушені грати на "Уемблі" до 2019 року, оскільки введення в експлуатацію їх нової домашньої арени відкладається через виявлені проблеми з безпекою.