>

Юрій Чебан приніс Україні друге "золото" Ігор у Ріо

Каноїст став найшвидшим у спринті на 200 метрів.

Український каноїст Юрій Чебан став олімпійським чемпіоном Ігр в Ріо-де-Жанейро на дистанції 200 метрів із результатом 39,279 секунди.

Він стартував краще за своїх суперників і переміг у впертій боротьбі з колишнім українцем Валентином Дем'яненком, який зараз виступає за Азербайджан. Дем'яненко подолав дистанцію за 39,493 секунди.

"Бронзу" здобув місцевий спортсмен Ісакьяс Кейрош дос Санто з результатом 39,628 секунди.

Чебан став уже дворазовим чемпіоном. У 2012 році йому підкорилася ця ж дистанція. На Олімпіаді 2008 року він був третім на 500-метровій дистанції.

Нагадаємо, вчора Чебан ледь не втратив місце в фіналі. Він прийшов до фінішу в своєму заїзді третім і його відправили у втішний фінал В, але в підсумку організатори згадали про регламент і заявили, що результат українця виявився прохідним для участі в головному фіналі.

До сьогодні збірна Україна мала одну золоту медаль Олега Верняєва, чотири срібні й одну бронзову.