>

Бразилія передасть Україні гімнастичний інвентар після Олімпіади

"Для розвитку та примноження славних традицій вітчизняної спортивної гімнастики".

Бразилія передасть Україні гімнастичний інвентар, який використовувався під час олімпійського турніру.

Про це йдеться в повідомленні Національного олімпійського комітету України.

"Олімпійське гімнастичне обладнання Ігор-2016 після завершення змагань на безкоштовній основі буде передано Україні для розвитку і примноження славних традицій вітчизняної спортивної гімнастики", - сказано в ньому.

Переговори з Міжнародною федерацією гімнастики про передачу спортивного обладнання велися за участю президента НОК Сергія Бубки.

Нагадаємо, що спортивна гімнастика на цій Олімпіаді стала найуспішнішою дисципліною для України. Гімнаст Олег Верняєв спочатку став срібним призером у багатоборстві, а потім виграв "золото" у вправах на брусах. Ще один гімнаст Олег Радивилов в опорному стрибку показав унікальний елемент (хоч і не втримався на ногах після нього), який, за словами міністра спорту, тепер носитиме його ім'я.

У загальному медальному заліку українська збірна йде на 33-му місці (1 золота, 4 срібні та 2 бронзові медалі).