ГоловнаПолітика

Першому заступникові голови КМДА вручили підозру за те, що не дав РНБО забудувати сквер, - Кличко

Справа стосується землі біля метро "Сирець".

Першому заступникові голови Київської міськдержадміністрації Миколі Поворознику вручили підозру у справі щодо позбавлення земельної ділянки апарату Ради національної безпеки та оборони.

Про це повідомив міський голова столиці Віталій Кличко.

Фото: телеграм Віталія Кличка

Він зазначив, що 2019 року міська влада припинила право постійного користування ділянкою на вулиці Щусєва біля станції метро "Сирець".

"Місто привело занедбану територію до ладу, вивезло сміття, здійснило благоустрій території і в облаштувала там сквер. Але РНБО не полишає намірів забудувати територію висотками і через правоохоронців продовжує тиснути на столичну владу", – заявив Віталій Кличко.

Мер Києва нагадав, що в 2009 році ділянка була передана апарату РНБО в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків із підземними паркінгами та об’єктами соціально-побутової інфраструктури.

Нагадаємо, Національна поліція 10 вересня провела обшуки в апараті Київдержадміністрації у справі про земельну ділянку поблизу станції метро "Сирець", на якій облаштували сквер замість житлового будинку.

У жовтні КМДА заявила про тиск через намір РНБО забудувати висотками сквер.

Порозник раніше вже вручали підозру – в 2020 році за справою про хабар, який він нібито вимагав у забудовника. Поворозника відсторонили від роботи на 11 місяців. У березні 2021 Поворозник оприлюднив лист від СБУ, в якому вказано, що він не є стороною чи учасником cправи, з якою його пов'язували. Справа пішла до суду без нього, Поворозник повернувся на роботу. 

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram