ГоловнаПолітика

Повірений у справах США зустрівся із Порошенком

Сторони обговорили низку питань, важливих для України та США.

Фото: facebook.com/usdos.ukraine

Тимчасовий повірений у справах США, заступник помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Джордж Кент зустрівся з п’ятим президентом України Петром Порошенком.

Про це повідомили у посольстві США в Україні.

"У рамках наших постійних діалогів з повним спектром українських співрозмовників сьогодні Тимчасовий повірений у справах США Джордж Кент обговорив з колишнім президентом Петром Порошенком низку питань, важливих для України та США, на підтримку успішності України як заможної та безпечної країни з інституціями, що відповідають стандартам доброчесності", - йдеться у повідомленні.

Фото: eurosolidarity.org

Петро Порошенко висловив вдячність за багаторічну тверду підтримку Вашингтона боротьби України за відновлення суверенітету і територіальної цілісності держави та розбудови стійкої до внутрішніх і зовнішніх викликів Української держави.

"Наголошено на важливості зміцнення трансатлантичного санкційного тиску на російську сторону для припинення агресії Кремля та забезпечення деокупації Донбасу і Криму. Було висловлено підтримку ініціативи України щодо запуску Кримської платформи", - інформує пресслужба партії "Європейська Солідарність".

Фото: eurosolidarity.org

Порошенко наголосив на небезпечності оприлюдненої домовленості між Вашингтоном та Берліном щодо запуску "Північного потоку 2", який є зброєю в руках Путіна для підриву європейської енергетичної солідарності і становить загрозу для України.

П’ятий Президент України відзначив важливість прискореного просування України на шляху до членства в НАТО, починаючи з надання Плану дій щодо членства. "Чим більше вагаються союзники, тим більше ця нерішучість розпалює апетити Кремля", – наголосив Петро Порошенко.

Він також наголосив на важливості посилення військової допомоги Україні з боку США, у тому числі шляхом укладення двосторонньої безпекової угоди.

Фото: eurosolidarity.org

Сторони обговорили ситуацію в Україні, зокрема у сфері зміцнення демократії і верховенства права, боротьби з корупцією і забезпечення незалежного функціонування антикорупційних органів, НБУ, ефективного корпоративного управління, забезпечення свободи ЗМІ.

Лідер "Євросолідарності" підкреслив важливість візиту Президента України до США та висловив надію, що за її результатами буде зміцнено союзницькі відносини між Києвом і Вашингтоном, рівно як і встановлено взаємини довіри між лідерами двох країн.

Нагадаємо, 20 липня повірений у справах США зустрівся з лідерами кримськотатарського народу.

15 липня делегація посольства США побувала в зоні ООС на Донбасі. Джордж Кент зустрівся із керівництвом ОС, а також колишніми політичними в'язнями, членами їх сімей та правозахисниками.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram