ГоловнаПолітика

Нардеп Дроздик закликав НАБУ і ГПУ порушити проти депутата Дерев'янка справу "за відмивання грошей"

Народний обранець від НФ наполягає, що колега незаконно отримував роялті від Мін'юсту.

Нардеп Дроздик закликав НАБУ і ГПУ порушити проти депутата Дерев'янка справу "за відмивання грошей"
Фото: facebook.com/drozdik.alexander

Народний депутат фракції "Народний фронт" Олександр Дроздик звернувся в Генеральну прокуратуру України і Національне антикорупційне бюро з вимогою порушити кримінальну справу стосовно фірм позафракційного народного депутата Юрія Дерев'янка, причетних до незаконного збагачення і контролю державних реєстрів Міністерства юстиції протягом 2006-2013 рр. Про це Олександр Дроздик заявив на брифінгу в парламенті.

"У той час, коли фейкові антикорупціонери Дерев'янко, Саакашвілі і вся їхня компанія проводять показові виступи та імітацію боротьби з корупцією, насправді вони виявилися самі по вуха в цій корупції. Юрій Дерев'янко - депутат, який через підконтрольні йому і його брату підприємства, ТОВ "Артмайстер" і ТОВ "3-Т", протягом 2006-2013 років отримав незаконно коштів у розмірі понад 760 млн гривень", - повідомив депутат.

"Між цими компаніями та державним підприємством "Інформ'юст" було укладено угоду на ліцензійні умови для комп'ютерної програми для реєстру прав. Вони отримали за це роялті під минулим керівництвом Міністерства юстиції і "Інформ'юсту", - пояснив суть корупційної схеми Дроздик.

"Експертизою, яка проводилася за цим фактом, було встановлено, що ці реєстри і цей програмний продукт не є взагалі об'єктом авторського і інтелектуального права і, отже, фактично всі ці кошти, сплачені у вигляді роялті, були сплачені незаконно і обманним шляхом. Тому група депутатів, обурених цим фактом, звертається в ГПУ і НАБУ, щоб вони порушили справу і розслідували її", - підкреслив представник "Народного фронту" у своєму виступі.

Олександр Дроздик також звернувся до Дерев'янка, Саакашвілі і "їхніх друзів", щоб вони не називали себе антикорупціонерами або "перед тим, як називати себе таким словом, пішли до церкви і покаялися".

"Прошу вважати мій виступ офіційним зверненням до Генеральної прокуратури і НАБУ для розслідування цього факту, порушення справи і притягнення винних до відповідальності", - резюмував Дроздик.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram