ГоловнаПолітика

Глава НАЗК спростувала блокування перевірки е-декларацій

Корчак звинуватила Радецького в прихованій спробі "захистити" окремих посадових осіб від повної перевірки декларацій.

Глава НАЗК спростувала блокування перевірки е-декларацій
Фото: Цензор.НЕТ

Керівник Національного агентства із запобігання корупції (НАЗК) Наталія Корчак заперечує блокування зі свого боку перевірки декларацій чиновників і пояснює відмову розглядати це питання на засіданні в четвер відсутністю його в порядку денному.

Про це Корчак повідомила у Facebook.

"Ось порядок денний сьогоднішнього засідання. І якщо хтось знайде в ньому питання щодо проведення перевірки декларацій, за якими я нібито "блокую" роботу департаменту фінансового контролю, той очевидно має третє око", - написала вона.

За словами Корчак, внесені заступником голови НАЗК Русланом Радецьким "з голосу" проекти рішень не мають юридичної оцінки, а внесення до порядку денного таких документів суперечить регламенту агентства (п. 7.12 - проекти рішень НАЗК підлягають юридичній експертизі, яку здійснює відділ правового забезпечення).

Крім того, глава агентства звинуватила Радецького в прихованій спробі "захистити" окремих посадових осіб від повної перевірки декларацій.

Корчак також оприлюднила копію порядку денного засідання агентства в четвер, згідно з якою розгляд питань перевірки декларацій чиновників не був запланований.

Нагадаємо, 13 лютого Мін'юст розблокував Порядок повної перевірки е-декларацій чиновників. Документ кілька місяців не могли зареєструвати, щоб він набув чинності. Крім того, робоча група Кабміну мала доопрацювати ще один документ, до якого виникли претензії у Мін'юсту, - Порядок здійснення моніторингу способу життя чиновників. 22 лютого НАЗК почало перевірку е-декларацій президента, прем'єр-міністра і членів уряду за 2015 рік. У березні НАЗК почало перевірку е-декларацій ще 11 чиновників.

У квітні НАЗК вирішило продовжити термін повної перевірки декларацій чиновників ще на 30 днів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram