>

Збірна України програла другий матч поспіль на Євро-2016

Шанси на вихід в плей-оф майже втрачено.

Збірна України програла Північній Ірландії в другому турі групового турніру чемпіонату Європи з футболу, який проходить у Франції.

Матч, що проходив на "Стад-де-Ліон", завершився з рахунком 0:2.

У першому таймі українська збірна переважала, але невдовзі після відновлення гри Північна Ірландія забила гол. Олівер Норвуд ("Редінг") зі штрафного відправив м'яч у штрафний, де Гарет Макоулі ("ВБА") в боротьбі з Євгеном Хачериді ("Динамо") головою з лінії воротарського переправив м'яч у сітку.

Тож збірна України пропускає після "стандарту" у другому матчі поспіль.

На 96-й хвилині збірна Ірландії забила другий гол. Відзначився Наялла Макгінн ("Абердін").

Гра проходила під акомпанемент дощу, а на 58-й хвилині її взагалі довелося на якийсь час зупинити - пішов такий сильний град, що футболістів довелося відвести в підтрибунне приміщення.

Нагадаємо, що в першому турі

збірна України програла Німеччині 0:2, а Північна Ірландія поступилася Польщі 0:1.